22 mei 2012 2 files 2 flitsers
AMD - Automotive Fiscalisten
U bevindt zich hier: Home » Nieuwsarchief 2010 » VVD: vrijstelling motorrijtuigenbelasting blijft
Bookmark and Share

VVD: vrijstelling motorrijtuigenbelasting blijft

De vrijstelling van motorrijtuigenbelasting voor de zeer zuinige auto moet blijven. Dat is de mening van de VVD-fractie in de Tweede Kamer, zo blijkt uit het Financieel Dagblad van 13 augustus.

Nadat VVD-kamerlid Anna Mulder eerder deze week stelde dat de motorrijtuigenbelastingvrijstelling voor de zeer zuinige auto moet worden afgeschaft, spreekt de VVD-fractie dat tegen. Mulder sprak in het Algemeen Dagblad over een “lek, dat moet worden gedicht”, maar dat blijkt niet het fractiestandpunt te zijn.

Deze discussie volgt op een bericht in het FD waaruit blijkt dat het budget voor de MRB-vrijstelling voor zeer zuinige auto’s eind juli reeds overschreden zou zijn.

Afschaffing is overigens niet van het ene op het andere moment mogelijk. Daarvoor is een wetswijziging vereist die zowel door de Tweede als de Eerste Kamer aangenomen zou moeten worden.